Ayak Tırnağı Doktor

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma FideApps
Doktorculuk hususunda fazlaca hevesli olan çocuklar için özel olarak üretilmiş bu oyuna çocuğunuz bayılacak.

 Tırnak bakımı oldukça önemlidir. Sağlığımızı korumanın bir halkasını da tırnak sağlığı oluşturmaktadır. Çocukların erken yaşta öğrenmesi gereken bazı bilgiler vardır. Bu bilgilerden en önemlilerinden biri de tırnak kontrolü ve sağlığıdır. Çünkü çocukların en çok kullandıkları organları ellerdir. Çocuklar bu oyun sayesinde el ve ayak tırnaklarının sağlığını korumayı öğrenecek. Bu da onların günlük yaşamını olumlu yönde etkileyecektir. Pek çok olumlu özelliğe sahip olan bu harika oyun özellikle de 3- 6 yaş arasındaki çocukların ilgi ve dikkatini çekecektir. 

 Yepyeni özelliklere sahip olan bu oyunun içinde çocukların sıkılmasını engelleyecek olan çocuk şarkıları da vardır. Bunun yanında çocuklara oyun içinde verilecek olan görevler de çocukların ilgi ve gelişim seviyelerine uygundur. Çocuklar oyun içinde verilen görevleri yerine getirmeye çalışırken aynı zamanda kendi gelişim alanlarını da desteklemiş olacaklar. Hem oyun oynayacaklar hem de gelişimlerini hızlı bir şekilde ilerletecekler. Bu çocuklar için oldukça faydalı bir özelliktir.

 Çocukların gelişim seviyelerine uygun olarak hazırlanan bu oyunda çocuklar pek çok farklı alanla da karşılaşma imkanı bulacaklar. Tırnak bakımı için oldukça değişik bölümlere sahip olan bu oyunun içinde çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak.  

Daha Fazla Göster
Ayak Tırnağı Doktor indir